Фермери України об’єднуються заради спільного захисту врожаю картоплі

0 697

“Картопляний практикум” для фермерів Львівщини організували днями представники компанії Агріко та ADAMA. Під час зустрічі обговорили комплексний підхід до вирощування картоплі, а також його захист.

З технологіями вирощування картоплі в Голландії присутніх познайомив менеджер та фермер європейської компанії ADAMA, Олаф ван Кампен. Він розповів про її живлення та критичні періоди застосування тих чи інших елементів.

Також Кампен представив сучасні підходи в системах захисту, та відмітив високу ефективність продуктів лінійки Скудеро та біостимулятора Експерт Гроу.

Середня врожайність столової картоплі в Нідерландах складає 48-52 т/га. Голландські фермери були приємно вражені як добре почуваються сорти голландського кооперативу AGRICO на українській землі.

Водночас менеджер з технічної підтримки ADAMA Україна, Олег Тарасенко розповів про рекомендовану систему захисту картоплі. Враховуючи погодні умови та чутливість сортів було показано декілька схем гербіцидного контролю.

У свою чергу, представники компанії AGRICO розповіли про особливості вирощування сортів Riviera та Arizona. Обидва сорти були імпортовані з Нідерландів для своїх фермерів в Україну.

SEEDS.org.ua за інформацією Agri – Gator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!