Фермери України можуть отримати до 7,5 млн гривень на проєкти з переробки картоплі

0 121

Програма USAID Агро оголосила конкурс на співфінансування проєктів підтримки та зміцнення стійкості українських мікро-, малих і середніх виробників картоплі для забезпечення продовольчої безпеки в Україні, пише SEEDS.

Програма USAID АГРО надасть співфінансування для 5-7 проєктів із загальним бюджетом до 26 млн грн (з розрахунку від 3,5 до 7,5 млн грн на проєкт).

“До участі в конкурсі запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, сільськогосподарські кооперативи, громадські організації або бізнес-асоціації, що розроблять та запровадять механізм залучення сільськогосподарських ММСП до партнерства/кооперації для створення локальних кластерів/хабів промислового картоплярства”, – йдеться в повідомленні USAID Агро.

Проєкт співфінансування буде спрямований на покращення доступу ММСП до виробничих потужностей постурожайного та передпродажного доопрацювання та переробки картоплі.  Це стосується і сертифікованого насіння картоплі та сортооновлення, лабораторних і навчально-інформаційних послуг.

Читайте також:  На Сумщині мешканцям сіл допомагатиме Аграрна сервісна служба

Також проєкт має на меті створити умови для диверсифікації виробництва і розширення ринків збуту на внутрішньому та зовнішніх ринках. як результат це має підвищити добробут сільських громад України, уточнили в проєкті.

5 травня 2023 року – кінцевий термін подання пропозицій.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!