Фермери встановили новий рекорд з експорту сільгосппродукції

0 98

Українські фермери минулого року встановили новий рекорд, перекривши свої ж попередні показники. Експорт сільгосппродукції року збільшився до 18,8 мільярда доларів. Про це повідомляє УНІАН.

За підсумком 2018 року Україна експортувала сільськогосподарської продукції на 18,8 мільярда доларів, перевищивши власний рекорд у 18,2 мільярда доларів, встановлений у 2012 році.

За словами заступника директора Інституту аграрної економіки Миколи Пугачова, минулого року в загальному експорті з України продукція АПК становила 39,8%, зберігши лідерство в його товарній структурі. Важливим було збільшення обсягів поставок до двох ключових для країни регіонів – Азії і ЄС.

Так, обсяги українського експорту до країн Азії збільшилися порівняно з 2017 роком на 4%. Обсяги експорту аграрної продукції до країн ЄС також стали рекордними (у грошовому виразі 6,3 мільярда доларів проти 5,8 мільярда доларів в 2017 році).

Найбільшим імпортером української аграрної продукції залишається Індія. Обсяги поставок української сільгосппродукції до цієї країни минулого року склали 1,8 мільярда доларів.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!