Фермери Херсонщини отримають безкоштовно рукави для зберігання зерна

0 76

У Херсонській області сільгоспвиробникам безплатно нададуть понад 200 рукавів для зберігання більш як 40 тисяч тонн збіжжя, пише SEEDS

Про це у Фейсбуці повідомив начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

«Щоб підтримати фермерів, наступного тижня плануємо безкоштовно розподілити 204 рукави для зберігання понад 40 тисяч тонн збіжжя», – зазначив він.

Керівник ОВА відвідав кілька фермерських господарств, де почали збирати ранні зернові. Він підкреслив, що один з викликів цьогорічної посівної – належне зберігання врожаю. Адже окупанти знищили ангари та склади, і не працює жоден елеватор.

Читайте також: Розорювання схилів України: як запобігти деградації ґрунтів

Деякі фермери використовують спеціальні рукави, але це потребує дорогого обладнання для завантаження та розвантаження.

Водночас Прокудін нагадав, що фермери Херсонського та Бериславського районів одними з перших отримали необхідну допомогу. Майже сотню модульних зерносховищ виробникам передали Міністерство аграрної політики та продовольства і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO).

Сільгоспвиробники самостійно вже встановили перші конструкції, які можуть забезпечити зберігання до тисячі тонн збіжжя. Їхні основні переваги – мобільність та легкість монтажу, адже зібрати сховища можна протягом доби.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!