Фермери Херсонщини змушені терміново пристосовуватися до нового клімату

0 658

Вкрай складним видався поточний рік для аграріїв Херсонщини. Аби виростити та зберегти врожай, їм довелося усіма можливими способами пристосовуватися до кліматичних змін. Про це розповів директор департаменту розвитку сільського господарства та зрошення ОДА Олександр Паливода.

“Всі ми знаємо, що Херсонщина є зоною ризикованого землеробства. Основне – мало опадів. І це питання вирішується завдяки зрошенню.

Оскільки цього річ ми мали теплу зиму, а березні та травні – морози, постраждали ранні культури. Ми мали проблеми з персиками, черешнями. Навіть у теплицях померзло багато овочів”, – розповів Олександр Паливода.  


Раніше Олександр Паливода розповідав, що на Херсонщині через несприятливі погодні умови площі загиблих посівів в окремих господарствах складають до 50%.

Загалом площа загиблих посівів по Херсонській області склала 21,5 тис. га озимих та ярих культур, пошкоджених посівів – 6,9 тис. га. Що стосується ранніх сортів плодових багаторічних насаджень то вони постраждали також від заморозків на площі 0,42 тис. га.

Сума збитків внаслідок загибелі посівів сільськогосподарських культур складає 246,03 млн грн.


Як заробити на нішевих продуктах в Україні? В яке крафтове виробництво доцільно інвестувати і які технології допоможуть зібрати максимальний врожай?

Відповіді на ці питання Ви почуєте від провідних агрофахівців під час Міжнародної конференції:

“Ніші. Технології. Інвестиції” з циклу “Збільшення прибутків в агробізнесі”

від Sapienza.media

28 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ, Київ).  

 

SEEDS.org.ua за інформацією vgorunews

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!