Фермери з Волині успішно ведуть гарбузовий бізнес

0 840

Останніми роками у середовищі селян одноосібників та фермерів намітилася своєрідна тенденція: якщо раніше усе рослинницьке господарювання зводилося до вирощування традиційних зернових, картоплі, цукрових буряків, то нині люди у пошуках вищої рентабельності експериментують з іншими культурами.

Одні пробують вирощувати квасолю, інші — капусту, а хтось робить акцент на гарбузах. З вирощування цієї культури починало свою роботу фермерське господарство “ІНТАМ+”, яке знаходиться у селі Запілля.

“Власне кажучи, мій чоловік Ігор, його батьки Іван Юрійович і Катерина Дмитрівна та я — оце і є наш невеличкий колектив — такий собі сімейний підряд. Думка вийти зі своїх городів на ширші простори визрівала давно, а наважилися на цей крок три роки тому, зареєструвавшись як юридична особа”, – розповідає співзасновниця господарства Наталія Чуб.

Розпочали з гарбузів, позаяк їх насіння купують за доволі пристойною ціною, яка, щоправда, знизилася за останні кілька літ.

Нині фермерське господарство Чубів працює на 40 гектарах землі, які обробляє своїм трактором. Маючи хист до техніки, Ігор Іванович самотужки опанував роботу з агрегатом для збору гарбузового насіння, якого весь час удосконалює, змайстрував обладнання для просушки врожаю.

Переважно структура посівних площ господарства складається з гарбузів і зернових — щоб була сівозміна.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією КОРДОН

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!