Фермери з Харківщини продають молоко екстра-класу міжнародній компанії

1 1 327

Сім’я з Харкова, втомившись від безуспішних пошуків якісного молока для своїх дітей, вирішила відкрити ферму в невеликому селі у передмісті. Старі корівники довелося повністю розібрати, а на їх місці збудувати нові, що відповідають сучасним вимогам і стандартам, розповіла голова фермерського господарства “Юпітер” Наталія Коваль.

Сьогодні в фермерському господарстві “Юпітер” налічується 600 голів породи українська чорно-ряба. З них корів – 310 (дійних – 275), близько 200 нетелей (молоді корови, поки що не дають молока) і приблизно сотня молодняка і бичків.

“З першого дня роботи ферми ми встановили німецьку технологію обліку продуктивності дійних тварин. Програма дозволяє ідентифікувати кожну корову і визначити, скільки молока вона дає на добу. Крім цього, ведеться ветеринарна і генетична карта тварин. Всі дані зберігаються в загальній базі для подальшого аналізу”, – розповідає фермерка.

За словами Наталії, кожна дійна корова дає близько 25 літрів молока в день. За добу підприємство виробляє приблизно сім тонн сировини екстра-класу. 95% загального надою “Юпітер” продає великій міжнародній компанії, філія якої знаходиться в Києві. Решта 5% – йдуть на вигодовування молодняка, власне виробництво і роздрібну торгівлю.

Ферму обслуговують 36 осіб. В основному колектив складається з місцевих жителів, тільки двоє приїжджають на роботу з Харкова, для них на території підприємства облаштували навіть житло.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією newsroom.kh.u

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Микола пише

    Сім’я з Харкова, втомившись від безуспішних пошуків якісного молока для своїх дітей, вирішила відкрити ферму …

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!