Фермери з Херсонщини отримали грант на придбання трактора

0 208

Група фермерів з села Райське на Херсонщині отримала мінітрактор та обладнання для нього. Об’єднання малих сільськогосподарських виробників “Райська ягода”, що утворилося 9 років тому, займається вирощуванням суниці садової. Грант на придбання техніки фермери отримали від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, повідомляє SEEDS.

Новий трактор та обладнання дозволило виробникам прискорити збір другого урожаю суниці садової та зменшити витрати на трудові ресурси.

“Після отримання гранту цього літа другий врожай суниці садової «Райська ягода» збирає за допомогою нової техніки. Окрім трактора Dongfeng DF 244 DHX, група отримала необхідну техніку до нього, а саме – ґрунтофрезу ФН – 1,4 з карданним валом, дискову борону, оприскувач та плуг ТМ «BOMET». Ця техніка дає можливість обробляти поля та доглядати за рослинами вчасно, дотримуючись агротехнічних умов, скоротити використання ручної праці та покращити якість готової продукції. Завдяки сучасній техніці обробка земельних ділянок значно пришвидшилась, група не залучала додаткову робочу силу та з меншими затратами витримала всі необхідні агротехнічні терміни”, – повідомили в UHBDP.

Читайте також: Майже 3 тис. фермерів отримали підтримку від UHBDP

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва. Уже майже вісім років надає допомогу виробникам фруктів, ягід, овочів, меду та горіхів у південних регіонах країни. Загалом, підтримку отримали вже близько 3 тис. фермерів на загальну суму більш ніж 40 млн гривень. 20 млн грн додаткової підтримки фермерам нададуть у рамках програми до 31 березня 2022 року.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!