Фермери Житомирщини вирощують найстійкіших до хвороб свійських птахів

0 1 394

Фермерське господарство «Миколай», що у селі Барашівка на Житомирщині, вирощує три види перепілок. Загалом на фермі утримуються 74 тисячі птахів.

У фермерському господарстві вирощують три види перепілок. Техаська біла перепілка несе близько 280 яєць у рік. Окрім того, там є маньчжурська золотиста і японська яйценосна перепілки.

За словами зооінженера фермерського господарства Олександра Рудіка, перепілка наразі є найстійкішим видом птиці до хвороб і технологічних параметрів утримання.На фермі доглядають за перепілками з першого дня їх життя, коли пташенята важать 8,5 грамів. Згодом вони дорослішають і птахів сортують та відправляють на клітково-батарейний тип утримання, де їх годують та напувають завдяки автоматизованій системі.

Сідала для перепілок в клітці розташовані під нахилом, тому яйця відразу потрапляють у контейнери, з яких їх вночі забирають. Потім їх на 18 діб поміщають в інкубатор.

Директор фермерського господарства Микола Кузьменко зазначає, що попит на перепілок та їх яйця зростає. До того ж, перепелині яйця поживніші за курячі й не можуть бути заражені сальмонельозом.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Суспільне

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!