Фермери зможуть отримати гранти для створення теплиць і садів

1 638

Тисячі нових теплиць і десять тисяч гектарів садів може з’явитися в Україні завдяки новій грантовій програмі. Гарні новини для фермерів: у межах проекту «єРобота» уряд виділить аграріям 7 млрд грн на будівництво теплиць та закладання садів. Приватні підприємці, аграрні компанії та фермери зможуть отримати грант на суму до 7 млн гривень. До 70% фінансування створення нових аграрних об’єктів братиме на себе держава, повідомляє SEEDS.

Можливість брати участь в проєкті мають ті аграрії, які володіють або мають у довготерміновій оренді земельні ділянки.

«Зараз ми говоримо про гранти для висадки 10 тисяч гектарів нових садів. Так само як і з теплицями, отримувачі грантів повинні мати або власну землю, або землю в користуванні щонайменше на 25 років. Кошти надаватимуться не готівкою, а на банківський рахунок для прозорої закупівлі саджанців, обладнання, систем поливу, добрив тощо», — зазначає прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За програмою часткової компенсації вартості створення теплиць розмір гранту становитиме від 5 до 7 млн грн. Як зазначив Прем’єр-міністр, в Уряді орієнтовно очікують 3 тисячі грантів на рік, а загальний бюджет програми складе 7 млрд грн.

Найближчим часом Кабмін також затвердить програми безповоротної грантової підтримки у сфері переробки й IT.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Шеш -беш пише

    З садами зрозуміло.Посадили, поливайте, отримуйте врожаї.
    А от з теплицями ?
    Чим опалювати ???

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!