Фермерів можуть навчати безкоштовно онлайн: дізнайтеся як

0 109

Проєкт «Сімейні молочні ферми» отримав позитивне рішення про підтримку за заявкою «Цикл навчальних семінарів на тему: «Створюємо ефективне молочне фермерське господарство» від швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України». 

Взяти участь у навчанні можуть всі охочі малі виробники молока. Участь безкоштовна. Навчання буде проводитися онлайн та офлайн і складатиметься з модулів:

• Організація виробництва молока в дрібнотоварних господарствах.
• Гігієна утримання тварин.
• Вплив годівлі на якість молока.
• Доїння, зберігання та транспортування молока.

Перший модуль відбудеться 2 червня.

Для запису на навчання потрібно зареєструватися в онлайн-формі, додаткову інформацію можна отримати у координатора  Ірини Савицької за тел. +38 (067) 21-43-399

Головна ціль цієї програми – зростання торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах на внутрішньому та експортному ринках для того, щоб сприяти сталому та всебічному зростанню в Україні.

Завдяки отриманій підтримці команда проєкту «Сімейні молочні ферми» та фермери-учасники зможуть отримати нові знання від експертів галузі. Останні поділяться своїм досвідом впровадження кращих практик виробництва якісного та безпечного молока, а також підвищення ефективності ведення молочного бізнесу.

Нагадуємо, що проєкт «Сімейні молочні ферми» охоплює 167 ферм з 12 регіонів України і є найбільшим подібним проєктом в Україні.

Діяльність проводиться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!