Фермерів Вінниччини об’єднала народна торгова марка

0 666

У Вінниці презентували продукцію нової і доволі незвичайної фермерської торгової марки під назвою “Качан здоров’я”. Презентація відбулась під час першого вінницького фестивалю солодкої кукурудзи “VinСornFest”, повідомляє кореспондент SEEDS.

Фермерська ТМ об’єднала приблизно 20 аграріїв Вінниччини, які вирощують кукурудзу, “долучилися і Бережани Тернопільської області”, – розповів ідейний натхненник і фестивалю, і створення ТМ, вінницький селекціонер, керівник компанії “Мнагор” Михайло Нагорняк.

Всі вони спільними зусиллями роблять готовий продукт – консервовану кукурудзу та горох. “Ми продукцію заморожуємо. Тернопільський консервний її консервує”, – каже селекціонер.

За його словами, такий крок дозволяє помітно розширити можливості реалізації вирощеної продукції, адже зберігати свіжою кукурудзу можна зовсім недовго, тоді як консервована зберігається аж 2 роки.

До того ж, за словами Михайла Нагорняка, нова марка – це можливість заробітку не тільки для фермерів Вінниччини, а й для консервних заводій, яких в Україні наразі залишилось зовсім трохи.

“Консервна промисловість у нас зараз трішки занепала. Багато було консервних заводів. Де вони всі? І їм відродження, і фермерам добре. От така ідея. Ми кажемо: давайте разом створювати продукт”, – говорить Михайло Нагорняк.

 

Людмила КАЛИТА SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!