Фермеру з Донеччини вдалось прославити родинну виноградарську справу на всю Україну

0 1 451

Виноградарством Анатолій Фаліс займається вже 6 років. Це зовсім невеликий термін для виноградаря, але чоловік успішно розвиває свою справу, пробує експериментувати.

Вино виноградаря з Донеччини є постійним учасником всеукраїнських винних виставок та ярмарків, зовсім нещодавно він зареєстрував свою торгову марку. Також    виноградники та вино Анатолія Фаліса планують включити до списку туристичних магнітів та цікавинок Галицинівської ОТГ.

Площа виноградників Анатолія — 3 гектара. За 6 років вони потроху розрослися. В майбутньому чоловік планує лише розширюватись, тому потроху культивує землю пустиря поблизу, щоб розширювати виробництво. Він вирощує столові і технічні сорти винограду. Загалом — десятки видів.Поки у Анатолія немає постійного місця де можна реалізовувати вино, тому поширюється воно в локальних торгівельних мережах та через друзів. Також вина Анатолія беруть участь у всеукраїнських виставках під власною торгівельною маркою “Фалі”.

“Інститут сільгоспвиробництва даВ мені статус малого винороба. Процес потроху іде. Торгова марка, під якою я в майбутньому буду просувати своє вино і яке бере участь у виставках називається “Фалі”. Моє прізвище — Фаліс Анатолій Йосипович, тому і вино називається так цікаво”, – розповідає чоловік. 

Окрім виноробства чоловік реалізує вроздріб і врожай свого винограду. Його справа тільки починає набирати обертів, але він вже доволі відомий в районі виноградар і має постійних покупців.

Тим не менше Анатолій розповідає, що робить це не задля фінансового прибутку. Це — справа душі, здійснення мрії і підтримання родинної традиції.

 

 SEEDS.org.ua за інформацією АгроЮг

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!