Фінансування малого бізнесу в Україні стає дедалі реальнішим

0 1 206

Невеликі підприємства в сфері АПК найчастіше покладаються тільки на власні сили і фінансові можливості. Наразі існує проблема недостатнього доступу до банківського кредитування – багато банків не бажають йти назустріч невеликим компаніям. На щастя, вектор змінюється, і отримати фінансування малому бізнесу стає все реальніше.

На даний момент все частіше спостерігається тенденція зміни стратегії банків, багато з них цілеспрямовано кредитують агропідприємців з ділянками до 5 тис. га. Як зазначає директор департаменту документарних і кредитних операцій “БАНКУ АЛЬЯНС”, Володимир Сураєв: “Маленькі компанії при достатньому фінансуванні демонструють розвиток з приголомшливою динамічністю”.

Сьогодні у “БАНКУ АЛЬЯНС” вже існують успішні приклади обслуговування фермерських господарств із земельним банком до 5 тисяч га. За словами фахівця банку, найбільші можливості і перспективи на даний момент існують саме у невеликих фермерських господарств, які займаються вирощуванням зернових і технічних культур.

Крім розробки індивідуального пакета під кожного аграрія, банк пропонує нове рішення для агропідприємців, а саме – фінансові аграрні розписки. Новий інструмент допомагає профінансувати підприємства агропромислового комплексу, шляхом оформлення кредиту, з оформленням фінансової аграрної розписки як забезпечення повернення коштів.

…маленькі компанії при достатньому фінансуванні демонструють розвиток з приголомшливою динамічністю…

Як відзначають фахівці “БАНКУ АЛЬЯНС”, доведена ефективність аграрних розписок в Україні дозволяє говорити про запровадження інструменту в міжнародному форматі надалі. Це дозволить збільшити обсяг залученого фінансування в аграрну галузь.

Дізнатися докладніше про нові інструменти фінансування, та усі можливі програми кредитування, Ви зможете на сайті “БАНКУ АЛЬЯНС”, або зв’язавшись з представниками банку за вказаним номером: 0 800 60 22 22.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Agri – Gator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!