Фінляндія забрала спецрейсом українських заробітчан – полетіли збирати полуницю

0 3 422

Полуниця в Європі достигає, а збирати її нема кому, оскільки зазвичай це робили сезонні працівники зі Східної Європи. І ось сьогодні – карантинний виняток, українці полетіли спецрейсом до Фінляндії.

Це перший чартер, який фіни організували на прохання тамтешніх фермерів. Полетіло близько двохсот українців. А взагалі до сільгоспробіт у Фінляндії планують залучити близько тисячі працівників з України.Списки осіб і спецрейси погоджують з нашим Міністерством закордонних справ. У Фінляндії переконані, що без цих робітників їхньому сільському господарству не впоратися з весняною посівною.

Після прильоту всі працівники зобов’язані пройти двотижневий карантин. У докоронавірусні часи за рік до Фінляндії на заробітки їздили близько 15 тисяч українців.

Угорщина надала для транзиту заробітчанам з України 4 години на добу, потрапити в Європу на роботу, попри карантин, все ж можна. Місцеві сайти роз’яснюють громадянам про нововведення, запроваджені урядом Угорщини: розповідають, за яких умов можна поїхати в Угорщину з України, і що для цього потрібно.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією ТСН

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!