Запуск ринку землі, форс-мажор, рейдерство – юридичний вебінар Василя Рущака

0 847

Якими будуть юридичні аспекти захисту фермерів в умовах відкриття ринку землі? Про це зможуть дізнатися всі українські фермери не виходячи з дому вже у четвер, 2 квітня, під час нового юридичного вебінару, організованого агромедіа-агенцією SAPIENZA .

Крім нових юридичних аспектів відкриття ринку землі,  досвідчений юрист, адвокат, керуючий партнер ЮФ PROPERTY Василь Рущак розповість під час вебінару про податкові канікули, штрафи і форс-мажорні обставини за умов карантину.

Старт вебінару 2 квітня об 11.00 (за київським часом).

Реєстрація на вебінар за посиланням>>>


“Податкові канікули, перевірки, штрафи та форс-мажорні обставини – як поводитись аграріям, під час карантину? На вебінарі я проконсультую аграріїв стосовно правильного застосування всіх заходів встановлених для підтримки бізнесу в умовах карантину”, – запевняє Василь Рущак.


Тривалий час Василь Рущак працював завідувачем відділу в Інституті права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України. Згодом він був представником Міністерства аграрної політики та продовольства України  у судах.

За час роботи в аграрному секторі Василь Рущак захистив чималу кількість державних та приватних аграрних підприємств, та створив значну кількість прецедентів в цій галузі.

З 2016 року адвокат Василь Рущак спеціалізується виключно на вирішенні спорів, що стосуються землі, нерухомості та будівництва.


Реєстрація на безкоштовний вебінар за посиланням>>>

 

Реєстрація на вебінар триває до 18.00 1 квітня. Кількість учасників обмежена.

З питань участі в заході звертайтесь за телефоном: +38 0939683124

або пишіть: pr@sapienza.media

Сторінка конференції в Facebook >>>

Усі учасники отримують відеозаписи вебінарів від агромедіа-агенції SAPIENZA.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!