Фруктові чіпси та інша продукція від компанії «Вінкор»

0 147

Все більше підприємств практикує створення в себе цехів з переробки плодової продукції. Ось і група компаній «Вінкор» (Полтавська область) оголосила про створення власної переробки, де буде сушіння, виробництво фруктових чіпсів, соків прямого віджиму, а також заморожування. Про такі наміри компанії повідомляє agrotimes.net.

Група компаній «Вінкор» має у своєму обробітку майже 16 тис га землі. До її складу входять чотири сільгосппідприємства рослинницького спрямування. Одне з них − ТОВ «Фрукти Полтавщини». Дане підприємство спеціалізується на садівництві. На загальній площі в 100 га вирощуються яблука, груші, сливи, черешні, абрикоси, персики, а також малина, смородина, аґрус, порічки, суниці, полуниці. Продукція використовується для виробництва напоїв та прянощів в Україні.

Чіпси або снеки від «Вінкор» мають можливість стати популярними на вітчизняному та закордонному ринку, оскільки використовується технологія, яка дозволяє зберігати максимум корисних речовин, і це не може не радувати прихильників здорового харчування. До того ж, вітчизняні чіпси матимуть доступнішу ціну проти імпортних.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!