Гарячий бізнес на холодному чаї

0 234

Чай заварений холодним методом. Мало хто з українців знає про такий метод приготування чаю. Однак Євген Цимбал – засновник столичної чайної NewTea зумів таке знання перетворити в незвичайний бізнес. За його словами, аналогічної продукції в Україні не знайти.

З Євгеном журналісти SEEDS познайомилися під час Фестивалю чаю, який проходив днями в столиці. Заварений холодним методом чай “Улун”, вироблений в його чайній прикував увагу багатьох відвідувачів незвичністю своєї подачі.


– Чому ж тільки ви робите такий ексклюзивний чай?

– Тому, що ніхто або не знає, або неї хоче цим займатися. А ми ось знайшли рецепт, ми його робимо і у нас це дуже класно виходить.

– Коли ви почали виробляти “холодний чай”?

– З минулого року. Спробували, відпрацювали рецептуру.

– Що за технологію використовуєте?

– Саму звичайну: ми заварюємо його холодною водою і даємо настоятися 6-7 годин.

– Може використовується особлива, “секретна” вода?

– Ні, вода звичайна бутильована. Чай, він містить дуже багато антиоксидантів, які вбивають всі хвороботворні бактерії. За рахунок своїх корисних властивостей він вбиває всі мікроби, всі бактерії. До того ж цей чай не псується. Ми рекомендуємо його зберігати до 5 днів в холодильнику.

– Багато українців звикли чай все ж заварювати окропом або просто гарячою водою. Чи не результативніше саме так?

– Так виходить абсолютно інший чай. Окріп травмує листя, а холодна вода витягує з них такі смаки, які гаряча вода ніколи не витягне.

Словам Євгена складно не повірити – ця людина давно і пристрасно захоплюється чаєм. До того ж йому вдалося перетворити хобі у справу всього життя. Євген часто їздить на виставки до Китаю, привозить звідти ексклюзивні сорти чаю та цікаві смаколики. Знає про чайний світ все, ну, або майже все – так він стверджує сам.

Дізнавайтеся більше про новітні ідеї, тренди та технології агробізнесу на конференції від агромедіа-агентства Sapienza “Збільшення прибутків в агробізнесі“, яка відбудеться 29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!