Гавайський фермер пожертвував місцевій лікарні гігантський авокадо

0 144

Фермер на ім’я Кендзі Фукуміцу передав у дарунок лікарні гігантський авокадо, який перевищує звичайні плоди у кілька разів. Про це повідомляє UPI.

Гавайський фермер протягом багатьох років раз на місяць приносить у дарунок лікарні «Термінової допомоги Коне» коробку з 20-30 авокадо. Фрукти завжди дуже великого розміру. Цього разу авокадо був розміром з немовля, а вагою − понад 6 кг, що свідчить про справді рекордні дані.

Співробітники лікарні намагалися добитися того, щоб гігантський авокадо був занесений до Книги рекордів Гіннеса. Зв’язавшись з відповідною установою, лікарі отримали відповідь, що на реєстрацію рекорду піде 12 тижнів. Авокадо, звичайно, не зможе стільки чекати.

Проте фермера це не засмутило. Він заявив, що ніколи не думав про це. Його сім’я просто збирає урожай і споживає його.  Фермер також додав, що дерево було посаджено його братом в 1941 році.

Цікаво, що найбільший з зареєстрованих авокадо важив 2,27 кг, тоді як найбільший фрукт з коробки, яку приніс Кендзі місяцем раніше, важив більше 3 кг.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!