Гектари клумб та десятки сортів: фестиваль квітів триває у Волинській області

0 263

Ціле поле квітів нині приваблює відвідувачів на Вінниччині – у селищі Голоби триває фестиваль квітів. Десятки видів айстр, лілій, майорів, декоративної капусти привабили як садівників та ландшафтних дизайнерів, так і звичайних жителів Вінниччини, що вирішили зробити вдалі фото на фоні квітучого поля. Відвідати галявину можуть усі охочі – фестиваль триватиме до 19 вересня. Утім, якщо погода буде сприятливою і період цвітіння триватиме, захід обіцяють продовжити, повідомляє SEEDS.

На полі в Голобах висадили 6 тис. хризантем, 15 тис. лілій, 15 сортів айстр, 26 сортів гладіолусів, 15 сортів майорів, розмістили тематичні фотозони, яскраві композиції. І це ще далеко не весь перелік атракцій фестивалю, який розмістився на площі 3 гектари. Так, наприклад, на ділянці є ексклюзивні сорти лілій, такі як “Apricot Fudge” (лілія-троянда), або махрові лілії.

“Організація такого заходу – складна справа, адже передбачити одночасне цвітіння всіх квітів важко. Наприклад, через високі температури влітку зараз лише починають розпускатися хризантеми”, – говорить співорганізаторка фестивалю, агроном Тетяна Пашковська.

За словами пані Тетяни, відвідувачі цього року не пошкодили жодної композиції чи клумби, але тварини дещо заважали. Наприклад, вночі зайці з сусіднього лісу частково погризли декоративну капусту.

У травні на Волині поблизу села Свидники Ковельського району також проводять фестиваль тюльпанів “Волинська Голландія”. Цього року там було представлено більш ніж 500 сортів квітів.


  • Як зміниться ринок їжі у найближчі роки?
  • Які українські суперфуди наразі популярні на внутрішньому та зовнішньому ринках?
  • Які технології допомагають українським компаніям виходити на нові ринки і створювати унікальні продукти?

 💡 Про це все ви можете дізнатися 27 жовтня під час Міжнародної конференції: «From Local to Global: суперфуди, технології, ринки» з циклу Збільшення прибутків агробізнесу. Організатором виступає агромедіа-агенція SAPIENZA за підтримки Київського контрактового ярмарку. Місце зустрічі: м. Київ, Міжнародний виставковий центр (Броварський проспект 15), виставка “AgroComplex 2021”. Початок о 12:00.

Відвідування безкоштовно за умови попередньої реєстрації. Зареєструватися можна тут

SEEDS за матеріалами Суспільне Волинь

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!