“Гіпоалергенні” корови та дегустація сирів: у Сумах організували Вечір молока

0 126

Першого червня відзначається не лише День захисту дітей, а й День молока. Святкують його у більш ніж вісімдесяти країнах. З цієї нагоди у Сумах організували Вечір молока, повідомляє SEEDS.

Подія відбулася на території Сумського національного аграрного університету (СНАУ). Родзинкою свята була дегустація гіпоалергенного молока та іншої молочної продукції.

“Саме у Сумському національному аграрному університеті у 2020 році вперше в Україні розпочалися наукові дослідження, які дозволили виявити корів з генотипом А2. Ці тварини продукують безпечне гіпоалергенне молоко. Під час досліджень виявилося, що деякі породи корів мають особливий генотип, який дозволяє їм давати молоко, що не викликає алергії на білок казеїн та ускладнень з боку травної системи. Крім того, вживання такого молока запобігає розвитку інфекційних хвороб, захворювань серцево-судинної системи, цукрового діабету І типу. Маркетингове дослідження показало, що більшість людей з алергією на молочні продукти почувають себе значно краще, вживаючи молоко А2”, – повідомили в університеті.

Нагадаємо, в Україні налічується 594 ферми (33,2% у загальній структурі господарств), де утримують менше ніж 50 голів корів.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!