Глобальні агро та фудтех тенденції 2018 року

0 217

Сільське господарство та харчова промисловість з 2014 року залучають все більше венчурних інвестицій, що досягають найвищого збору коштів у секторі – до більш ніж 1,5 млрд. доларів США у 2017 році, за даними платформи https://www.cleantech.com.

Нещодавно у блозі на цьому сайті вишов матеріал про велику компанію Plenty, яка підняла венчурний капітал у розмірі 200 мільйонів доларів і прагне до великомасштабного вертикального землеробства у містах. Окрім вертикального землеробства, такі технології, як геноміка рослин, альтернативні білки, безпілотники та інші, входять до сільського господарства та харчової промисловості, передає SEEDs.org.ua.

 

Із такою різноманітною кількістю нововведень буде організовано три окремі сесії на майбутньому Cleantech форумі в Сан-Франциско (22-24 січня 2018 року), щоб глибше зануритися в цей простір – і зрозуміти тенденції, за якими слід спостерігати у 2018.

Основним питанням, є вирішення проблем, пов’язаних із сталим харчуванням зростаючого населення. Це теми цифрового сільського господарства, сталих харчових системам та застосування біотехнологій у сільському господарстві та харчуванні.

1. Харчування світу через розвиток цифрового сільського господарства
Цифрове сільське господарство, тема, що виникла з появою цифрових технологій та пов’язаних з ними аналітичних рішень, і полягає у перетворенні дуже традиційного сільськогосподарського сектору. Кілька інновацій складають різні компоненти системи цифрового сільського господарства. Використання бездротових польових датчиків, таких як технологія Hortau та CropX, дозволяє виробникам точніше контролювати водяне зрошення та оптимізувати зростання рослин. З іншого боку, ще один гарячий випадок – аеронавігація полів для посівів, як через безпілотники, так і з супутниками, – з такими компаніями-льотчиками, як Beehive Technology та Nileworks, а також компанії космічної зйомки, такі як Descartes Labs і Orbital Insight. І, нарешті, аналітика даних – це ще одна велика інноваційна сфера, яка дає можливості цифровому сільському господарству, а програмні компанії, такі як Ceres Imaging та FarmLogs, отримують статистичні дані для виробників для покращення врожайності.

2. Сталі харчові системи – подолання розриву між фермою та столом
Існують численні рамки для обговорення цієї дискусії, включаючи такі теми, як доступ до їжі, продовольча безпека та альтернативні джерела їжі. Вертикальне землеробство, особливо в міських умовах, – це тенденція до збільшення кількості свіжих продуктів у великих містах, зменшення екологічного наслідку продовольчого транспорту. Багато компаній, таких як AeroFarms і Bowery, прагнуть побудувати великомасштабні вертикальні господарства поблизу міст.

Іншою важливою тенденцією, яку необхідно відстежувати, є альтернативні білки та можливі збитки, які вони приносять до харчової екосистеми. Чи буде культивований білок на основі м’яса чи рослин / комах, ми обговоримо, як ці нові джерела їжі сприятимуть забезпеченню глобального харчування, щоб забезпечити зростаюче населенням достатній доступ до безпечної та живильної їжі.

3. Біотехнології та альтернативи Ag & Food
Біотехнології мають специфічні програми в сільському господарстві та харчуванні. Геноміка рослин є найважливішою темою, яку слід обговорити з останніми розробками Benson Hill Biosystems, Ginkgo Bioworks та Zymergen серед багатьох інших. Використання обчислювальної біології прискорило прогрес у галузі геноміки, тому наступне питання полягає у визначенні відповідних ринків, на яких він може бути застосований – сільське господарство, безумовно, знаходиться у верхній частині списку. Крім того, екстремальні погодні умови також підштовхнули потребу в створенні більш стійких видів рослин.  Тваринний корм також є відповідною областю для забезпечення стійкого постачання тваринного білка для споживання. Спостерігайте за такими компаніями як Calysta та AgriProtein у цьому підсекторі.

SEEDs.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!