Голосистий агроном з Херсонщини підкорив “Голос країни” 

0 437

Виступ 28-річного агронома Дмитра Максимова з Херсонської області набрав понад 350 тисяч переглядів Youtube-каналі проекту “Голос країни”.

Співзасновник сімейного фермерського господарства “Схід” Дмитро Максимов з села Миролюбівка розповів свою історію і взяв участь в сліпих прослуховуваннях 10 сезону популярного всеукраїнського шоу. Господарство сім’ї Максима займається вирощуванням зернових і овочів.

Хлопець душевно виконав пісню “Наталія-Наталі” співака Олега Винника, тепер оцінити талант земляка можуть всі, хто стежить за проектом “Голос країни”.

“На полях я можу робити все: вранці бути на овочах, а після обіду пересісти на комбайн і збирати пшеницю або рапс. Але я не бачу себе і без музики. І під час жнив, коли дуже велика запара, я співаю. Я досяг вершин в фермерстві і прийшов сюди здійснити ще одну свою заповітну мрію – стати відомим співаком”, – з гумором розповів про своє захоплення херсонський фермер Дмитро Максимов.

Незважаючи на оптимізм, житель Херсонщини все ж не зміг подолати 9 тисяч конкурентів по кастингу, але йому надали можливість випробувати удачу в наступному сезоні.

Тренер вокального шоу “Голос країни”, а також засновник продюсерського центру Mozgi Entertainment Потап (Олексій Потапенко) підбадьорив Дмитра Максимова: “Приходь до нас з новим урожаєм”.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією 0552.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!