Горіховоди Херсонщини створюють власну асоціацію  

0 310

У Херсонській області вважають, що є необхідність у створенні асоціації горіховодів Херсонщини. Про це  повідомляє Департамент агропромислового розвитку ОДА.

У Херсоні відбувся круглий стіл з питань вирощування та реалізації волоського горіху. Захід на тему: “Горіхівництво: хобі чи бізнес в сучасних ринкових умовах” був організований ГО “Земля Таврії”, координатором канадського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації.

Фермери Херсонщини мали змогу почути експертів з Академії горіхівництва, поради практиків-горіховодів, розповіді досвідчених агрономів у сфері інтенсивного та органічного вирощування волоського горіху, побачити презентації виробників саджанців вітчизняних сортів волоського горіху.

На сьогоднішній день частка промислового виробництва волоського горіху у сільськогосподарських підприємствах Херсонщини є досить невеликою – левова доля горіху виробляється саме в одноосібних та приватних господарствах: площа горіхоплідних садів по області складає 541 га, з них лише 74 га – в сільськогосподарських підприємствах (до 14%), проте ситуація поступово змінюється.

SEEDS.org.ua за інформацією ПІК

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!