Грандіозний форум зібрав у столиці сотні фахівців зерновиробництва та суміжних галузей   

0 259

Минулої п’ятниці у Києві відбувся V Міжнародний Grain Storage Forum ELEVATOR 2023, організований компанією «ПроАгро Груп», Асоціацією елеваторів України та Спілкою «Борошномели України». Форум став черговою масштабною подією року на вітчизняному аграрному ринку для фахівців зерновиробництва і суміжних галузей, пише SEEDS.

Медіапартнерами заходу виступили видання SEEDS та агромедіа-агенція Sapienza.

Відкрив форум перший заступник міністра аграрної політики і продовольства Тарас Висоцький. У своєму зверненні до учасників він зазначив, що таке широке представництво спеціалістів галузей зберігання, переробки зерна, трейдингу і логістики здатне не лише обговорити наявні проблеми й запропонувати їх рішення, а й визначати шляхи подальшого розвитку галузі.

«Забезпечивши відповідний баланс обсягів виробництва і експорту як самого зерна, так і продуктів його переробки – від борошна до крохмалю, глютену, білків – все це дасть можливість галузі гідно пройти цей складний воєнний час», – підкреслив Тарас Висоцький.

Паралельно з роботою форуму працювала виставка обладнання і технологій для зернового ринку, у якій свої експозиції представили 42 компанії. В тому числі працювали два виставкових майданчики під відкритим небом.Під час V Міжнародного Grain Storage Forum ELEVATOR демонструвалося понад 10 презентацій і виробничих кейсів, виступ мали близько 30 спікерів, та понад 40 учасників виставки.

Загалом форум відвідали понад 700 відвідувачів і гостей, а тісне спілкування на полях форуму й виставки спонукало до встановлення чималої кількості ділових контактів і домовленостей.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!