Грант на закупівлю сортувальної лінії отримав кооператив з Одещини

0 78

Персики є однією з аграрних візитівок Одещини. Розвитку цього сільськогосподарського напрямку сприяє кооперація дрібних виробників та створення кооперативів у селах. До того ж для такої форми господарювання простіше залучити донорське фінансування – підтримку міжнародних організацій, дотації, дешеві кредити. Цього року підтримку у вигляді фінансування придбання сортувальної лінії отримав кооператив «Удобне» з Білгород-Дністровського району, повідомляє SEEDS.

Допомога господарству надійшла від канадського проєкту UHBDP в рамках програми «Допомога групам виробників у подоланні наслідків COVID-19».

Персики та нектарини досить чутливі до пошкоджень, тому лінія для їх сортування має бути спеціалізованою. Саме таке обладнання отримав кооператив. Це перша подібна сортувальна лінія в Україні. Її потужність – від 2 до 3 тонн плодів на годину.

Обладнання дозволить кооператорам суттєво економити час та зменшити витрати. Також сортування відкриває нові можливості для торгівлі персиками та нектаринами. Також тепер кооператив може надавати послуги іншим господарствам. Виробники з сусідніх сіл вже домовились про спільне використання лінії під час сезону.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!