Громада Биківні об’єдналась заради збереження власного екопростору

0 333

На цих вихідних відбувся день Биківні. Свято громади, задля популяризації мікрорайону Биківня як екологічної еко-платформи Києва.

Це вже не перша ініціатива ОСН Биківня, БФ “Мустанг” та місцевих підприємців. Раніше, у квітні громада разом з однодумцями, організувала еко-захід. Його мета -просвітницька ініціатива щодо екологічного розвитку території, навколишнього середовища та виховання дітей задля сталого розвитку майбутнього покоління. Мета ініціатив громади, знаходить своє відображення у 17 стратегічних цілях ООН.

Слід зазначити, що громада Биківні ініціювала низку проектів стосовно екологічного розвитку власної території. Серед них, зокрема, екопростір, як приклад цивілізованого ставлення до природи.

На думку представників громади, проект дасть можливість для практичних навчань учнів школи №23 дбайливому ставленню до лісу шляхом проведення уроків виживання, спортивного орієнтування, екологічних занять з правил поводження в лісі, що сприятиме підвищенню екокультури населення в цілому.

А встановлення інформаційних стендів допоможе змінити ставлення до лісу з боку мешканців навколішніх будинків. Наявність екопростору згуртує місцеву громаду, поліпшить умови проживання в Биківні.

На Дні Биківні відбулось також урочисте відкриття нового корпусу школи, частування ромською та биківнянською кухнями, святковий концерт, катання на конях КСК “Мустанг” та інші творчі ініціативи місцевої громади.

SEEDS.org.ua

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!