Громада Полтавщини хоче відродити місцевий цукровий завод

0 904

На Полтавщині відбулась зустріч Білицького селищного голови Миколи Скрильника та директора ТОВ Агрофірми «Добробут» Ігоря Літвінова. На ній зокрема обговорили наболіле питання для мешканців громади — продовження господарської діяльності ТОВ «Цукорагропром» ВП «Кобеляцький цукровий завод».

В роботі бюджетоутворюючого підприємства, в якому залежно від сезону працює близько 500-800 містян, зацікавлена тутешня громада.

У селищі не стоять осторонь проблем бізнесу та готові до діалогу щодо надання допомоги у вигляді тимчасового зменшення податкового навантаження, перегляду орендних відносин, сприянні у вирощуванні цукрового буряку місцевими сільськогосподарськими підприємствами та фермерськими господарствами.

За результатами зустрічі вдалось досягти попередніх домовленостей щодо співпраці органу місцевого самоврядування та товариства «Цукорагропром».

Директор підприємства зазначив, що наразі товариством розробляються розрахунки потреби в сировині на 2021 рік для запуску потужностей, вигідні пропозиції сільськогосподарським підприємствам задля заохочення їх до вирощування цукрового буряку, прозорі та зрозумілі правила прийому сировини для суб’єктів господарювання.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Новини Полтавщини

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!