Грузія налаштована на збільшення площ під ягідними, фруктовими і горіховими садами

0 149

Висновок щодо планів Грузії збільшити обсяги власних ягід, фруктів і горіхів можна зробити з пожвавлення попиту на консультаційні послуги у даному напрямку. Про організацію в Грузії допомоги у налагодженні плодово-овочевого бізнесу розповідає EastFruit.

Попитом користуються послуги агроконсалтингової компанії Agritouch. Її фахівці надають консультації щодо вирощування плодоовочевої продукції, допомагають складати бізнес-плани, готувати документацію для пошуку додаткових фінансових ресурсів, знаходити партнерів на експортних ринках.

Як розповіла виданню співзасновник компанії Катерина Вепхвадзе, послуги надаються, виходячи з потреб і запитів кожного замовника, кліматичних умов кожного регіону. Фахівці компанії також займаються проектуванням і облаштуванням плантацій, впровадженням інноваційних технологій,  вибором добрив і засобів захисту рослин. Крім того, компанія використовує агротехніку, взяту нею ж на умовах лізингу.

На нинішній рік за дорученням чотирьох компаній запланована закладка плантацій лохини в регіонах Гурії і Самегрело, причому дані проекти будуть реалізовані «під ключ». Компанія також працюватиме у напрямку налагодження співпраці з дрібними фермерами, зацікавленими в облаштуванні ягідних садів.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!