Губернатором Кіровоградщини призначили місцевого аграрія

0 1 469

Кабінет Міністрів схвалив призначення головою Кіровоградської обласної державної адміністрації Валерія Міщенка. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду.

Валерій Міщенко аграрій, засновник компанії “Агрокомплекс“, яка займається наданням послуг із обробки землі, а також вирощуванням зернових і технічних культур. Підприємницькою діяльністю він займається з 1991 року.

У разі схвалення його кандидатури на посаду голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Міщенко збирався передати управління бізнесом.

Першим кроком в роботі губернатора вважає необхідність проведення аналізу фінансування галузі, а основною проблемою – сферу освіти.


26 червня спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) повідомила колишньому голові Кропивницької обласної державної адміністрації Андрію Балоню про підозру у вимаганні 1,8 млн гривень та просить суд заарештувати його з заставою 12 млн гривень.

Також повідомлено про підозру його спільнику – чиновнику обладміністрації.

Андрій Балон  вніс заставу і вийшов з СІЗО. Тим часом президент Володимир Зеленський назвав справедливим затримання  голови Кіровоградської обласної державної адміністрації (ОДА) Андрія Балон за хабар.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!