Інноваційні рішення у агросфері презентовані на AgriTechChallenge у Києві

0 188

Сьогодні 19-го лютого в Києві у просторі UNIT.CITY відбувся AgriTechChallenge – Конкурс інноваційних мобільних бізнес-рішень,що можуть змінити майбутнє сільського господарства та покращити життя.

 

Як зазначають організатори, Україна серед світових лідерів з агро – та IT-експорту, тож необхідно використати ці можливості для популяризації українських інновацій, що здатні подолати глобальну бідність та голод.

Прийом заявок тривав з 27 листопада 2017 по 10 лютого 2018. Усі учасники мали  2 місяці на те, щоб знайти ідею, знайти команду, створити якісну заявку, подати її для участі у конкурсі та, можливо, навіть, створити першу версію продукту. Серед понад 50 заявок було відібрано 10 найкращих, які сьогодні виступили перед жюрі на фіналі конкурса у Києві.

Сьогодні 10 найкращих агростартапів, які пройшли ретельний відбір, змагалися за головний приз: $10 000 призового фонду, експертну підтримку, можливість пілотного запуску рішення у Південно-Східній Азії.

У складі журі конкурсу були:
Юлія Порошенко (Founder, CEO, Agrohub)
Олексій Павленко (Chairman of the Ukrainian-Netherlands Business Council.Minister of Agrarian Policy 2014-2016)
Макс Яковер (Managing Partner, UNIT.City)
Тетяна Романюха (Executive Director, UAngel)
Олександр Романишин (EY Start-up Accelerator Lead)
Юрій Петрук (CEO, Agtech Ukraine)

Критерії, за якими журі оцінювали проекти  – це важливість проблеми, яку вирішує компанія; обсяг ринку, який зможе вирішити дана проблема; можливість масштабування даного рішення унікальність даного рішення; команда проекту; потенційна інвестіційна привабливість проекту.

У фінал пройшли BioSens, Agroport Ukraine, Grain Track, Seat&Eat, WaterCloud, , SmartAgroDriver, AgriEye, Agro Online, KOLESO, UA BERRY.

Жюрі конкурсу обрало команду Grain Track, яка отримає підтримку та головний приз.

SEEDs.org.ua

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!