Інноваційний димоутворювач від шкідників допоможе аграріям України убезпечити зерносховища  

0 572

Осінь – традиційна пора для збирання врожаю, а також його подальшої закладки на зберігання. Зокрема зернових і злакових культур. На жаль, втрата значної частини такого врожаю обумовлена єдиним фактором – його знищують шкідники під час зберігання і транспортування.

Саме задля збереження врожаю вчені і розробили високоякісний засіб захисту від комах-шкідників – димоутворювач – інсектицид широкого спектра дії, що працює за принципом димового генератора.

Димоутворювач Actellic не так давно почали використовувати на українському ринку. В Україні цю ефективну технологію для агробізнесу представляє компанія FGGroup (ТОВ «Ф ДЖІ ГРУП»), яка реалізує препарати, що дозволяють оптимізувати витрати виробника на захист від комах і допомагають досягти більш високої рентабельності виробництва.


Димогенератор Actellic, є фосфороорганічним акарицидом і інсектицидом широкого спектру дії. До складу засобу входить активна діюча речовина, що знищує комах – піріміфос метил. Його кількість знаходиться в гранично допустимих нормах, необхідних для використання димогенератора в приміщенні для зберігання зернових культур і сировини харчових продуктів.Препарат може застосовуватися проти борошноїда суринамського, хрущака борошняного, довгоносика комори, кліща зернового, млинової і зернової вогнівки, рисового довгоносика, тютюнового жука, звичайного волохатого кліща, зернової і амбарної молі, фасолевої і горохової зернівки, блестянки, а також багатьох інших шкідників.

«Принцип дії димогенератора Actellic простий і не вимагає спеціального навчання і підготовки персоналу для використання. Перед застосуванням димогенератора потрібно зняти кришку блоку запобіжника запалювача, який буде тліти близько 20 секунд перш ніж запалити генератор. Після розпалу слід швидко залишити приміщення.

При цьому, для більшої ефективності використання генераторів диму важливо провести ретельне очищення зернових складів шляхом підмітання або прибирання з використанням промислового вакууму», – зазначає експерт  ринку якісних засобів захисту від комах-шкідників,  директор компанії  FGGroup Олексій Жук.

Крім порожніх зерносховищ Actellic можна також успішно використовувати в вантажних фургонах, контейнерах, річковому транспорті, а також льохах, підвалах, теплицях і овочесховищах. До слова, препарат визнаний як повністю придатний для використання на борту суден Міжнародною морською організацією (IMO).

При цьому одна димова шашка вагою 90 г розрахована на 570 м.куб. оброблюваної площі для захисту таких культур як пшениця, жито, рис, овес, ячмінь, кукурудза, сорго, просо, чумиза, могар, пайза, гречка, борошно, горох, квасоля.


З питань замовлень та отримання більш детальних консультацій щодо димоутворювача Actellic  Ви можете звернутися до менеджерів компанії FGGroup за телефоном (067) 483-77-47.

 

SEEDS.org.ua за інформацією AgriGator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!