Інститут садівництва НААН зареєстрував сім нових сортів смородини

0 305

Представники Інституту садівництва НААН вивели та внесли до Державного реєстру сім нових сортів смородини. Над їхнім виведенням фахівці працювали майже 20 років, пише SEEDS.

Про це йдеться на сторінці Інституту в Facebook.

“Окремі з них (ред. – “сорти”) вже апробовані професійними і аматорськими господарствами України, а “Чорний десерт” став хітом ще до його офіційного визнання”, – зауважують фахівці.

Уже скоро всі охочі матимуть змогу ознайомитися із детальним описом сортів та дізнатися про їхню доступність для ліцензування на офіційному сайті Інституту садівництва НААН.

Нагадаємо, що садівник-селекціонер з Кам’янця-Подільського Хмельницької області В’ячеслав Францішко вніс до Державного реєстру сортів рослин України 13 “авторських” сортів: 6 сортів калини (2 з яких, Аня й Уляна, – найбільш крупноплідні у світі), 3 сорти обліпихи, 1 сорт хурми та 3 сорти береки лікарської. Окрім того, наразі триває робота ще над 40 незареєстрованими сортами різних культур. Детальніше про це читайте у матеріалі “Садівник-селекціонер із Хмельниччини зареєстрував 6 нових сортів калини“.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!