Інститут тваринництва на Херсонщині захопили окупанти

1 378

Від окупантів відчутно постраждала аграрна галузь. Горять поля, снаряди влучають у ферми, руйнують дослідні установи, які займались виведенням нових сортів рослин, порід тварин чи іншими дослідженнями. Так, від бомбардувань на Харківщині постраждала будівля Інституту овочівництва і баштанництва НААН, а будівлю Інституту зрошуваного землеробства НААН України в Херсонській області окупанти перетворили на казарму. Днями також стало відомо, що російська армія почала “господарювати” в Інституту тваринництва “Асканія-Нова”, пише SEEDS.

Читайте також: Дендропарк – на дрова, книги – на розпал: окупанти зробили казарму з Інституту зрошуваного землеробства

“Поліція відкрила кримінальне провадження щодо захоплення військовими рф інституту тваринництва “Асканія-Нова” на тимчасово окупованій Херсонщині. Інститут є потужним науково-дослідним центром півдня України з проблем тваринництва, де століттями виводили нові високопродуктивні породи сільськогосподарських тварин.

Так звана “військово-цивільна адміністрація” за підтримки військових рф та представників їх силових структур захопили науково-дослідницьку установу – біосферний заповідник “Асканія-Нова”, розташований в Каховському районі. На адміністративній будівлі інституту військові рф вивісили російський прапор та представили так званого нового “директора підприємства”, – повідомляє Національна поліція України.

Більшість працівників наукового закладу відмовились співпрацювати з окупантами.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Василий Алибабаевич пише

    Вони не захватили “Інститут тваринництва”, а прагнуть в ньому працювати – тавринами!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!