Інтернет-зв’язок від Ілона Маска отримали українські аграрії

0 120

У регіонах, які тимчасово перебували під російською окупацією (Київська, Чернігівська, Сумська області) через бойові дії серйозно постраждала інфраструктура, йдеться як про дороги, електроенергію, так і про телекомунікації. Для налагодження логістичних процесів та польових робіт аграріям, серед іншого, потрібен інтернет. Фермери зі звільнених областей отримали можливість скористатися систем супутникового інтернет-зв’язку Starlink, пише SEEDS.

“З поверненням територій Київської, Чернігівської, Сумської та деяких районів інших областей під контроль України, аграрії активно почали відновлювати свою роботу та плани на посів. Разом з тим, відсутність або дуже нестабільний телекомунікаційний зв’язок в багатьох регіонах складав значну проблему для багатьох сільськогосподарських виробників у напрямку відновлення та координації роботи.

Вирішенням проблеми стало надання для сільгоспвиробників постраждалих регіонів систем супутникового інтернет-зв’язку Starlink від Ілона Маска за сприяння Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство аграрної політики та продовольства України”, – повідомляє Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ).

Також Українські аграрії отримують допомогу від інших колег та організацій з-за кордону. Наприклад, аграрії Литви передали українським фермерам дизельне пальне для посівної, а з Франції на Львівщину передали 100 тонн насіннєвої картоплі.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!