Інвестори з Франції хочуть будувати в Україні складські зерносховища

0 560

Цього року очікується рекордна врожайність на рівні 71 млн т., і це порушує питання складування зібраного врожаю, адже в Україні немає достатньої кількості складських приміщень.

Про це заявила директор департаменту клієнтів малого та середнього бізнесу Кредобанку Ірина Груй під час круглого столу “Ефективні моделі фінансування агросектору за підсумками 2019 року”, організованого “Фінансовим клубом”.

“В Україні немає достатньої кількості складських приміщень, щоб ми могли зберігати весь наш урожай. За останніми даними, можливості України по складуванню – від 45 млн т до 50 млн т. І якщо збираємо більш ніж 70 млн т, то знову виникає питання, де весь урожай розмістити”, – зазначає вона.

Потрібні інвестиції в будівництво додаткових зерносховищ, щоб фермерам не довелося продавати урожай відразу з поля за низькими цінами.

“І потрібно створювати фермерам можливості для складування. Ми знаємо, що є інтерес французьких компаній та інших міжнародних інвесторів, вони хочуть будувати на території України складські зерносховища. І якщо ми запустимо цих інвесторів, це допоможе ситуації в Україні”, – стверджує Ірина Груй.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією 

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!