Історичну фотовиставку #КультФермерства презентували у Львові

0 114

Фотовиставка #КультФермерства продовжує місію єднання культур. 24 жовтня, у гастрономічному просторі на ринку “Шувар” в рамках IV Національного кулінарного конкурсу “Дні української кухні” – була презентована фотовиставка #КультФермерства.

Це – спільний культурно-фермерський проект, що народився на стику культур та сезонів – старту 144 театрального сезону ХНАТОБ/СХІД OPERA та завершення 6-го аграрного сезону Агропорт2019.

Фотовиставка складається з трьох частин. Перша – “Органічні рекорди України”, яка вперше була презентована у вересні у холі Міністерство аграрної політики та продовольства України. Друга частина — це презентація анімаційних малюнків “Органік Це…” — пародія на всім відому історію “Love Is…”. І третя – фотоекспозиція за участю трупи Національного балету на сімейній молочній фермі “Благодатне”.

Раніше проект був в повному обсязі представлений на Agroport Awards під час нагородження найкращих аграрних підприємств в перший день роботи форуму-виставки Agroport East Kharkiv 2019.

На той час організатори пообіцяли, що фотовиставка облетить усі регіони України. Отож Київ, Харків та Львів – куди далі?

“Насправді культфермерства повертається на Львівщину. Бо саме тут і розпочалася наша спільна рекордна промоція, коли разом з кухарями та органічними виробниками ми наварили 4 тони каші. І знаєте що дійсно символічно? Саме тут і саме з цією командою Західної шеф групи ми і розпочали роботу над першим львівським форумом.

А зараз ми теж тут і вже готуємо нові ініціативи та вже маємо всебічну підтримку на рівні партнерів та нової команди регіону”, – зауважив  Дмитро Титаренко, генеральний менеджер Agroport Ukraine.

Кулінарні змагання, круглі столи, презентації від партнерів, лекції та багато іншого триватимуть на конкурсі “Дні української кухні упродовж трьох днів, 24-26 жовтня.

“Ніхто не буде сперечатись з тим, що і напрямок HoReCa, як індустрія гостинності, гастрономія, і сама сфера харчової промисловості є одними з ключових для Львівської області. Такі заходи сприяють спілкуванню та обміну досвідом, відтак в подальшому розвитку галузі”, – зазначив під час відкриття кулінарного конкурсу голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Agroport Ukraine

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!