Італійські фермери вперше купили партію українських саджанців лохини

0 393

Українська компанія вперше в історичній здійснила поставку партії саджанців лохини до Італії. Це зважаючи на той факт, що Україна сама входить до двадцятку найбільших імпортерів італійських саджанців плодових і ягідних культур.  

Як повідомили в компанії «ФруТек», яка справила і експортувала першу партію саджанців лохини для клієнта з Італії, переконати італійського покупця придбати саджанці саме з України було вельми непросто.

Італія відома в світі як експортер саджанців плодових і ягідних культур найвищої якості. За обсягом експорту саджанців Італія займає друге місце в світі, поступаючись лише Нідерландам.

Важливу роль в поставці українських саджанців зіграли рекомендації одного з українського експортерів ягід, який був знайомий з італійським покупцем і довіряв йому. Однак ще більш переконливими стали якість саджанців і ціна на них в порівнянні з конкурентами з Євросоюзу.

«Ми змогли запропонувати європейську якість саджанців за конкурентною ціною, тому покупець і вибрав нас. В результаті ми експортували до Італії фуру саджанців лохини сортів Reka і Bluegold, яких повинно вистачити для закладки 9-10 гектарів лохини», – пояснює Олег Босий, керуючий партнер ТОВ «ФруТек».

Він також зазначає, що після цього ще кілька потенційних італійських клієнтів зацікавилися закупівлею українських саджанців лохини. Тому, не виключено, що за першим замовленням з Італії підуть і інші.

До цього українські саджанці лохини активно експортувалися переважно до Грузіїта Вірменії, а в 2020 році невелика партія саджанців була поставлена ​​навіть до Польщі. Компанія «ФруТек» в цьому році розширила географію експорту саджанців лохини, поставивши великі партії до Казахстану і Молдови.

Також вони зараз розглядають заявки від потенційних покупців високоякісного посадкового матеріалу ягідних культур з декількох країн Центральної Азії, де інтерес до вирощування лохини останнім часом істотно зріс.

 

SEEDS.org.ua за інформацією EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!