Із відходів, які залишаються після виробництва сидру, вчені створили веганську шкіру

0 84

Данський стартап Beyond Leather Materials, який виробляє веганську шкіру, оголосив про партнерство з фабрикою дизайну Veshin для випуску побутових речей із незвичайної сировини, пише SEEDS

Beyond Leather Materials створює шкіру під назвою Leap, використовуючи яблучні відходи від європейського виробництва соку та сидру.

Мета Beyond Leather Materials – ”робити відходи красивими”. Завдяки новому партнерству, вона зможе використовувати інноваційний матеріал для створення продуктів для різних ринків, включаючи моду, домашній інтер’єр та меблі, пише vegconomist.

Читайте також: Розорювання схилів України: як запобігти деградації ґрунтів

Фабрика Veshin була обрана через її зосередженість на новітніх альтернативах матеріалам тваринного походження, а також через її прихильність до етичних практик та прозорості. Це підприємство спеціалізується на виробництві розкішних сумок та аксесуарів з матеріалів, які піклуються про добробут тварин, планети та людей.

Beyond Leather Materials була заснована у 2017 році з метою розробки високоефективної альтернативи шкірі, використовуючи технології та принципи кругової економіки. Минулого місяця компанія оголосила про перехід від досліджень та розробок до комерційного масштабу.


Beyond уже запустила свою першу повномасштабну виробничу лінію в Німеччині, потужності якої достатньо, щоб виробити понад 100 тис. м² Leap лише за перший рік роботи.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!