Із зони обстрілів евакуювали 30 тисяч саджанців

0 76

Працівники філії Петриківського лісгоспу разом з колегами евакуювали саджанці сосни з Крутоярівського лісництва Запорізької області. Їх перевезли в Дніпропетровську область та згодом висадять на території лісництв філії Петриківського лісгоспу, пише SEEDS.

«20% лісів наших господарств Дніпропетровської та Запорізької областей перебувають в обмеженому доступі. Тобто, на цій території неможливо вести господарську діяльність. Але наші лісівники продовжують це робити там, де це можливо.

Так спеціалісти визначили, що із зони постійних обстрілів Крутоярівського лісництва можна евакуювати 30 тисяч саджанців сосни Палляса. Посадматеріал знадобиться для цьогорічної висадки в рамках програми Президента «Зелена країна», – повідомили на сторінці ДП “Ліси України” у Facebook.

Читайте також: Фермери з Київщини виготовляють вино та бренді з лохини

Це перша цьогорічна евакуація, яка є складовою висадки та відтворення лісу. Найближчим часом із зони обстрілів також будуть викопані та вивезені саджанці білої акації та гледичії.


ДП “Ліси України” – єдине державне підприємство, яке забезпечує ведення лісового та мисливського господарства, охорону та захист лісів, лісорозведення та лісовідновлення, заготівлю та реалізацію деревини на всій території України. 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!