Как на семейной сыроварне со Львовщины готовят изысканные сыры. Опыт фермеров

0 168

Ярослав Сирак вместе с женой открыли сыроварню “Козуля” из фермы “Коза дереза”. Подробнее о семейном хозяйстве и изысканных сырах смотрите на SEEDS.

И теперь свежее козье молоко сразу попадает в сыроварню где со временем превращается в изысканные твердые и мягкие сыры. На сыроварне умеют варить сыр не только из козьего, но и из овечьего молока. Их до полугода выдерживают в специальных условиях, чтобы они получили изысканный вкуса и аромат.

Сыры фермеров очень быстро стали известны далеко за пределами Львовщины. А сам Ярослав Сирак убежден, что из таких примеров как его сыроварня строится репутация Украины в целом.

Історія дня. Ярослав Сірак, Коросне: наш сир – це теж внесок в репутацію України

#ІсторіяДня #ЗахіднийТрек проекту #НазустрічСонцю Ярослав Сірак разом з дружиною започаткували Сімейна сироварня Козуля із ферма "Коза дереза". І тепер свіже козине молоко одразу потрапляє до сироварні де з часом перетворюється на вишукані тверді та м’які сири. На сироварні вміють варити сир не тільки з козячого, а й з овечого молока. Їх до півроку витримують у спеціальних умовах, щоб вони набули вишуканого самку та аромату. Сири Ярослава дуже швидко стали відомі далеко за межами Львівщини. А сам Ярослав переконаний, що з таких прикладів як його сироварня будується репутація України в цілому.І справді з історій героїв нашого проекту – Viktorija Knysh зі Львову (https://www.facebook.com/followthesunua/videos/387906722037929/) Наталія Корнюшенко з Шабо (https://www.facebook.com/followthesunua/videos/378058793021270/) та інших – ми бачимо як українці роблять сири такі ж якісні як швейцарські, голландські, французькі. А з історій інших героїв ми бачимо, що ми вміємо варити не тільки не тільки сири, а й створювати сучасну техніку, роботів та будувати складні системи…“Кожен до кожного, разом – до спільного“, – гасло проекту Назустріч Сонцю і наші герої підтверджують своєю роботою та життям, що найбільша цінність України – це талановиті та працьовиті українці. Дивись історії перемог українців на сторінці Назустріч сонцю та сайті https://sunwalkers.net Дізнайся про позитивне майбутнє, яке твориться вже сьогодні.Поділись позитивом з друзями!#SunWalkers #ЛюдиЗСонцяПроект створено за ініціативою ГО «Назустріч Сонцю» та фінансується коштами його учасників.Продюсер та співавтор ідеї – Andrey KashpurКреативний продюсер та співавтор ідеї – Mitya HoptaРедактор маршруту – Татьяна ВакуленкоМандрівники західного маршруту – Andrey KashpurОператори маршруту – Юліан Ощіпко та Dima KovalРежисер монтажу – Den Agniset Музика – Roman SpivakВиконавчий продюсер проекту – Євтушенко ЕдуардОдяг проекту – M-TAC Взуття проекту – ZENKIS (окрема подяка – Dmitro Bondarchuk)

Gepostet von Назустріч сонцю am Freitag, 15. März 2019

 

 

SEEDS по материалам НазустрічСонцю

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!