Карантин і заморозки можуть добряче вплинути на ціну української полуниці

0 2 779

Вже за 2-3 тижні на ринках України з’явиться перша вітчизняна полуниця (суниця садова). І ціни на неї не будуть низькими з початку сезону, розповіла аналітик ринку “Шувар” Тетяна Гетьман під час прямого ефіру на Agro FM.

“Є певні сподівання, що ціна буде вищою на початку сезону, через те, що по-перше імпорт подорожчав, по-друге, кажуть, що на Півдні підмерзли насадження полуниці, та й збирати її немає кому. 

Це завжди була проблема. Зараз, в карантин, для ягідників це великий виклик. Одночасно не можна перевозити, здається, більше 10-и людей.  

В сукупності це може призвести до того, що на початку сезону в нас полуниці буде менше на ринку і вона може бути дорожчою, ніж рік тому. Якщо я не помиляюсь, торік ми починали з 200 гривень за кілограм”, – зазначила Тетяна Гетьман.

“Потім, коли ягода піде масово, все залежатиме від сукупності багатьох факторів, зокрема, чи буде можливість зібрати її.

Попереду ще травень. І невідомо якою погода буде тоді. Якщо полуниця не померзне, цілком ймовірно, що ціна буде невисокою, і більше будуть продавати полуниці на заморозку”, – додає експерт “Шувару”.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!