Київська кава з каштанів – як збирати вершки на цікавих ідеях бізнесу

0 396

Кав’ярня з незвичним меню відкривається на вулиці Спаській поблизу станції метро «Контрактова площа». ЇЇ засновник − Олександр Славінський, відомий за першим закладом Big Cup, закладом Fine та обсмажувальником Jesus Coffee. Щоправда, нині кав’ярня працює, але у тестовому режимі. Про заплановане її офіційне відкриття повідомляє bzh.life.

Нова кав’ярня виглядає як невелика торгова точка у форматі coffee to go. У паперовий стаканчик можна взяти улюблений тонізуючий напій, або інший,зазначений у меню. Тут є трав’яні листові китайські та цейлонські чаї, перуанське какао, а до лате або капучино на вибір додається рослинне молоко (соєве, мигдальне, кокосове або бананове). З авторських напоїв пропонується Київська кава з пюре каштанів, Black Orange (апельсиновий фреш з подвійним еспресо), Флет Блек (об’єднання кави й молока без перемішування).

Як зазначив Олександр Славінський, пізніше в меню з’являться десерти, печиво, молочні коктейлі, а ближче до літа − кава з манго.

Щодо появи нової кав’ярні на Подолі Олександр Славінський зауважив, що він завжди про це мріяв, аби «пропонувати цьому району якісний продукт і підвищувати його рівень кавової культури».

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!