Кавун у кубі – дивовижні дари українських баштанів спричинили фурор в соцмережах

0 696

Незвичайний квадратний кавун презентував керівник компанії “Дунайський Аграрій” Роман Дяжук на своїй сторінці в Facebook, повідомляє SEEDS. Незважаючи на нестандартну форму у вигляді куба, кавун сертифікований за стандартами звичайного, і відповідає всім необхідним вимогам.

Незвична форма найбільшої в світі ягоди спричинила справжній фурор у соцмережах. Багато українців хочуть спробувати новинку. Інші цікавляться, як правильно розрізати такий кавун.

Деякі роблять експрес-замовлення, а хтось хоче навіть скупити весь врожай чудернацьких кавунів.

Однак Роман Дяжук з прикрістю відповідає на такі пропозиції: “поки не можемо, це пробна куля, тобто куб”.

…перевозити зручно – по багажнику не катаються…

Те що кавун саме такої, кубічної форми, українцям теж до вподоби: “перевозити зручно – по багажнику не катаються”, – пишуть у коментарях на сторінці в Facebook Романа Дяжука.

За визнанням Романа Дяжука, на даний момент попит на органічні кавуни в Україні досить великий. Також компанія веде переговори і планує почати експортувати овочі і фрукти в Європу.

Компанія “Дунайський Аграрій” була заснована в 2013 році на півдні Одеської області – на широті Сімферополя, з земельним банком в 2 тисячі гектар. Зараз виробництво зосереджене на вирощуванні органічних овочів, фруктів, зернових і бобових культур.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!