Кавуни з “полосатої баржі” матимуть QR-коди туристичної Херсонщини

0 251

На Херсонщині на частині кавунів, що відправляються баржею у Київ з, будуть наліпки з QR-кодом, що вестиме на туристичний портал регіону.

Про це розповів голова правління ГО “Центр живої історії “Олешшя”, президент регіональної туристичної організації “Туризм Херсона” Павло Білецький.

“Так, от ми тільки зараз повернулися у Херсон (з причалу філії “Голопристанська”, де вантажать баржу, – ред.). Ми за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) надрукували сто тисяч наліпок, потім ще своїх “досипали” трохи грошей і надрукували ще 100 тисяч наліпок. Зараз ми наклеїли частину наліпок на кавуни, що відправляться баржею”, – зазначив Білецький.

Світлини кавунів з QR-кодом Білецький опублікував на своїй сторінці у фейсбуці. Він підкреслив, що наліпка – це не географічне зазначення херсонського кавуна, це QR-код, що веде на туристичний портал про Херсонщину.За його словами, ще частину наліпок  передали директору приватного підприємства “Александр А. Синенко” Олександру Синенку – тож QR-код з’явиться на кавунах цього господарства, що відправлятимуться до споживачів і автомобільним транспортом.

На своїй сторінці у фейсбуці він також опублікував світлини, де видно, як кавуни, частина яких з QR-кодом, готуються до відправлення.

У столичних супермаркетах продукція з’явиться напередодні Дня Незалежності 24 серпня. Ягоди з півдня України можна буде придбати в торгових точках мережі “Сільпо” “Fozzy Group”.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Укрінформу

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!