Кількість виробників органіки в Україні збільшується – росте і конкуренція

0 390

В Україні на сьогоднішній день сформувалася тенденція зростання кількості виробників органічної продукції та постійного розширення лінійки товарів, про це повідомила заступник начальника відділу політики якості розвитку Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства України Валентина Заєць.

“Що стосується розширення лінійки товарів, то, говорячи про виробництво готових харчових продуктів у 2019 р., це молочні, м’ясні продукти, борошно, крупи, масло. Тому органічне виробництво і надалі буде активно розвиватися як в експортному напрямку, так і на внутрішньому ринку”, – зазначила В.Заєць.

Крім того, вона підкреслила, що Закон України “Про основні засади та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції” дасть можливість українським виробникам виготовляти органічну продукцію згідно з українським законодавством і постачати її на внутрішній ринок.

При цьому на сьогоднішній день Мінекономіки допрацьовує нормативну базу, яка забезпечить впровадження нового закону.

Виробники, які наразі здійснюють виробництво органічної продукції відповідно до стандартів, еквівалентним законодавства ЄС, не відчують суттєвих змін в правилах органічного виробництва після впровадження всіх підзаконних актів органічного законодавства в Україні, адже прийнятий закон і нормативно-правові акти, які вже затверджені або будуть затверджені незабаром, розроблені з урахуванням законодавства ЄС в цій сфері, зокрема Регламентів 834, 889 і 1235.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією АПК-Інформ

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!