Китай майже удвічі зменшив обсяги імпорту українського ячменю

0 159

За підсумками першого півріччя 2018/19 маркетингового року Китай закупив в Україні майже удвічі менше ячменю. Незважаючи на це, країна залишилася серед основних покупців української продукції даного виду. Про це повідомляє AGROTIMES.

Протягом першого півріччя 2018/19 МР Китай імпортував з України 380 тисяч тонн ячменю, тоді як за половину минулого сезону − 789 тисяч тонн.

Китай вважається одним головних великих світових імпортерів. На думку американського оглядача агроринку Карена Брауна, дана країна є ринком № 1 для австралійського ячменя і американського сорго. Але минулого року спостерігалося значне скорочення обсягів придбаної за кордоном сільськогосподарської продукції. Менше імпортовано пшениці, ячменю, сої та соєвих продуктів, сорго. Щодо цього американські експерти зернового ринку висловлюють здивування і не вірять,що Китай став самодостатньою країною у плані вирощування зернових. Своєрідним підтвердженням можна вважати збільшення обсягів імпорту кукурудзи (на 24 %). Зросли також обсяги імпорту цукру(на 22 %).

Провідні ринкові стратеги та аналітики припускають, що зміна у динаміці імпорту в Китаї зумовлена зміною кормових раціонів.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!