Китай планує зменшити використання синтентичних добрив на 20% до 2020 року

0 135

У Китаї обговорюють стратегію віталізації сільської місцевості через  важливість використання екологічно чистих методів виробництва.Стратегія буде головним у порядку денному Центральної конференції з питань сільської місцевості.

“Сприяння зеленому сільськогосподарському виробництву є одним з основних аспектів стратегії віталізації сільської місцевості, яка може допомогти вирішити проблеми, спричинені традиційними режимами виробництва, такими як забруднення навколишнього середовища в сільській місцевості”, – сказав економіст та професор з розвитку сільського господарства Університету Ренмінь Вень Тіюн у Пекіні.

Лі Госян, дослідник Інституту розвитку сільської місцевості Китайської академії соціальних наук, також зазначив, що реформа сільськогосподарської пропозиції, включаючи трансформацію розвитку та вплив агростресів та захист навколишнього середовища, теж є фокусом.

Сільська стратегія, висунута в ході 19-го Національного конгресу Комуністичної партії Китаю в жовтні, заохочувала пріоритети розвитку сільського господарства та  комфортного середовища проживання в сільській місцевості.

“У минулому ми недостатньо інвестували в боротьбу із забрудненням та здійснювали контроль за забрудненням у сільській місцевості, але ситуація поліпшилася за останні п’ять років”, – сказав Ян Веймін, заступник начальника Управління Центральної провідної групи з фінансових та економічних питань під час конгресу.

“Я вірю, що в майбутньому однакове значення буде приділено поліпшенню навколишнього середовища в міських та сільських районах”, – сказав він.

Китай буде приділяти пріоритет екологічному та екологічному захисту під час розробки сільськогосподарських проектів, тому екологія в сільській місцевості буде постійно вдосконалюватися, а постачання зелених та безпечних продуктів буде значно покращено до 2030 року, відповідно до рекомендацій, випущених Державною радою у вересні.

До 2020 року використання синтетичних добрив буде зменшено на 20 % і більше  у районах, де основними сільськогосподарськими продуктами є фрукти, овочі та чай.

Міністерство сільського господарства докладе більше зусиль, щоб сприяти використанню органічних добрив замість синтетичних добрив у виробництві фруктів, овочів та чаю протягом найближчих декількох років, повідомляє міністерство. Очікується, що до 2020 року використання синтетичних добрив буде зменшено на 20 % і більше  у районах, де основними сільськогосподарськими продуктами є фрукти, овочі та чай.

Лю Сю, віце-президент Китайської інженерної академії, зазначив, що розвиток сільського господарства має вирішальну проблему, пов’язану з погіршенням екології, такими як ерозія родючого грунту в північно-східних регіонах, дефіцит води в Північному Китаї та забруднення важкими металами в деяких південних частинах Китаю, передає China Daily.

“Зелене виробництво є необхідним для сталого розвитку сільського господарства, забезпечення продовольчої безпеки Китаю та модернізації сільського господарства Китаю”, – сказав він.

Головне завдання сприяти зеленому сільськогосподарському виробництву для стратегії активізації сільських районів полягає в тому, щоб розвивати освіту, сказав він. “Основні зміни необхідні для сільськогосподарської освіти, щоб дійсно сприяти зеленому та сталому розвитку  сільського господарства”.

SEEDs.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!