Китай та Великобританія втрачають урожай через посуху

0 346

Цього року погодні умови в багатьох країнах викликають занепокоєння. Високі температурні показники спричинюють посуху. Така ситуація призводить до значних втрат урожаю. Так, відсутністю вологи особливо стурбовані в Великобританії та Китаї, пише SEEDS.

Зокрема, британське Агентство з охорони навколишнього середовища попередило про загрозу продовольчій безпеці країни. За офіційними даними, у Великобританії у 8 з 14 округів відбувається посуха. Зважаючи на це, спеціалісти прогнозують втрату половини врожаю картоплі. Занадто високі температурні показники не зможуть витримати навіть ті сільськогосподарські культури, які вважаються стійкими до посушливих погодних умов. Серед таких – кукурудза.

«Можливості зрошення зменшуються через швидке спустошення резервуарів, тому очікуються втрати від 10% до 50% для різних сільськогосподарських культур, включаючи моркву, цибулю, цукрові буряки, яблука та хміль», — зазначає британське видання The Guardian.

Читайте також: Рятуємо урожай картоплі від стресу: що варто знати?

Занепокоєні через посуху і китайські регіони, які залежать від річки Янцзи. Аби знизити рівень загрози для урожаю місцеві фермери використовують помпи та ракети для висіву хмар, повідомляє британське агентство новин Reuters. За прогнозами, спека триматиметься в Китаї ще близько двох тижнів. З метою захисту посівів міністерство сільського господарства країни направило 25 команд у найбільш постраждалі регіони. Такі дії дозволять знизити рівень загрози для осіннього урожаю.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!