Китайський лимон у вашому господарстві. На Черкащині вирощують екзотичний цитрус

0 8 565

На Черкащині в ДП “Корсунь-Шевченківське лісове господарство” вирощують та реалізують лимон Мейєра. Чим це дерево відрізняється від інших цитрусових та як його вирощувати у своєму саду читайте на SEEDS.

Лимон Мейєра (китайський лимон) – дерево цитрусове середньоросле, висотою 1,3–1,6 м. Вага плодів – 70-150 г. Скоростиглий вид. Квіти білі, пахучі. Листя темно-зелене. Легко розмножується живцями. У зимовий період особливо потребує зволоження.

Рослини вирощені працівників лісового господарства в теплиці лісгоспу. Ціни на саджанці становлять від 54 грн (вартість залежить від висоти).

Зазначимо, що лимон Мейєра – це щось середнє між лимоном і, можливо, апельсином або мандарином. Був названий на честь Френка Мейєра, який першим відкрив його в 1908 році. Тонкошкірі та трохи менше кислі, ніж Eureka і Лісбон, лимони Мейєра вимагають ретельнішого догляду при транспортуванні і не вирощуються широко з комерційною метою. Лимони Мейєра мають набагато тоншу шкірку, а часто при достиганні набувають жовто-оранжевого кольору. Лимони Мейєра трохи стійкіші до морозу, ніж інші лимони.

При вирощуванні лимонні дерева вимагають відстані близько 7 м один від одного, при чому, продуктивність падає у зарослих садах. Дерева обрізають в молодому віці і дотримуються висоти до 3-4 м. Кожні 10-12 років піддаються значному обрізанню або замінюють на нові. Вимагають прополювання від бур’янів. А от гербіциди негативно впливають на лимонні дерева.

SEEDS  за матеріалами ПроВсе

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!